BŘIDACI FOREVER

Břidaci Hněvošice, Kobeřice, Palestyna, Svoboda, Chlebičov

Kalendář

Naše Akce

Akca Diskoteka Strahovice 14.března 2009

Videa a fotky z této akce nikdo nemá a když sou tak jen v mobilu a tam neni skoro nic vidět ,protože byla tma a nikdo neměl přisvětlení nebo blesk , takže fotky nebudou tak tu dávam aspon menší okomentování akce.
První věci je že se akce jmenovala Pochod do strahovic, i když se udělalo fajně a bylo docela i teplo tak se všichni vysrali na cestu pěšky a raději jsme všichni jeli busem. Sraz byl na zastavce před pul 8 a už tam bylo jasne že se nudit nebudem. Peca s Jardou a Štajnerem přišli už docela najebani jak sysli. Peca si ještě před odjezdem zaběhal slalom uprostřed hlavní cesty mezi jezdicími auty  Potom přijel bus a na spanilou alkoholickou cestu se vydalo 9 břidaku stoho 2 slečny. Cesta busem do rohova probíhala v břidacky klidném stavu , často se z prostředka busa ozývalo "TAK MOJE TETA JE HOVADO JO? ZAVŘI TO OKNO TY HAJZLE, TAKY TI MŮŽU JEDNU CAKNOUT a jíne břidacke hlášky ,krom paru starych babek ,které nechapaly byli všeci lidé jedoucí v buse docela v kulách. V rohově sme přestupovali na dalši autobus kery nas hodil do strahovic. Cesta byla ještě lepší než předchozí ,určitě za zmínku stoji Edovo ložo uprostřed autobusu v uličce na zemi a potom Edova hádka s řidičem   ŘIDIČ: SEDNI SI NEBO TĚ VYHODIM!!  PECA "DIKY!! " řidič trochu přibrzdil ale pak přidal plyn a peca: " ZASTÁÁV!!! CHCU JÍT PĚŠKY!!!  TAKY TI MŮŽU JEDNU CAKNOUT" pak už sme konečně dojeli do strahovic a cesta vedla přimo do knajpy. Samozdřejmě to teklo proudem jak už to je u nas zvykem, PECA objednal tak 20 pulek rumu , kofole a ja ani nevim co všechno a měl v peněžence 38 Kč  Potom sme valili stolní hokej a fotbalek, teda hlavně slečny, což sem nezachapal jak dobře to umí  Nejslabším článkem u fotbalku byl Štajner, který určitě může konkurovat slepemu golmanovy ,protože co střela na něho to on pustil ale tak nezrobim nic  No a samozdřejmě nechybělo ani rozlete pivo a rozlety rum , prostě břidaci no!!! Potom už přišla na řadu diska , Balušek to rozjel za dj pultem a největší pařmeni Peca, Jarda, Maikl, Štajner to rozjeli na parketě a jeli 3 hodiny v kuse. A kaj byli ostatní??? Forest s Fifou seděli před diskou venku a hrali kdo víc vykosí, no a metrix jim dělal první pomoc. Trochu nás všechny překvapila návštěvnost diskoteky ,která se nepřehoupla ani přes 20 lidi. Díky nízke návštěvě to chtěl balušek zabilit už o pul 12 ,ale skandováním a přemlouvaním sme pařili až skoro do pul 1. Mezitím nás balušek pozval všechny na pulku. Patří mu velký dík , BALUU FOREVER!! O pul jedne sme teda odjiždaly ze strahovic dvuma taxanama ,v nichž v tom prvním to valili štajner, peca,jarda a maikl, což řidič drsně nedávál, hlevně teda jardův zpěv  Druhým taxanem jel zbytek ,kde asi tak veselo nebylo, forest musel byt doprovozen metrixem až před furtku a Fifa byl doprovozen martinou až před dveře do baraku.

Jinak tato akce zatím nejlepší v roce 2009!!! Škoda jen že se nešlo pěšky a nešlo víc lidí od nás a ti co nešly to snad napraví za měsíc , kdy se tam určo pojede znova , bude tam velikonoční diska, a hned druhy den bez spánku na šmirgrust ku děvucham, teda pokud to bude v nedělu!!! Snad to nebude ve stejny den jak to bude v exu , bo zas všichni poleti do exu!!! FUCK OFF EXIT 2!!!

Vyjádři se k článku nebo připiš i jine postřehy do komentáře který je hned pod tímto napisem ,stačí kliknout na Komentař a napsat!!!

Poslední komentáře
17.03.2009 17:32:09: za měsic znova, za dva měsice taky znova, za 3 měsice opět znova na disku do strahovic, doufam že se...
17.03.2009 11:46:08: No asi to fakt byla dobrá akce:-) treba se nekdy přidáme.
17.03.2009 09:50:21: Mam rad stare babky smiley${1} taxikař asi malo zachapal no
 
Doporučení břidaků: NEPIJTE!!!